GOKARTY

Gokarty na Imoli

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2008-10-08 21:53:55

@ndy

Moderator

Najlepszy czas: 21 z hakiem

Waga zawodnika

A moze jakos i z tym zrobimy porzadek? Jeśli do karta X wsiadzie osoba wazaca 60kg, a w nastepnej rundzie wazaca 83, to wyniki beda sila rzeczy gorsze. Moze obliczymy srednia wage wszystkich uczestnikow, a nastepnie bedziemy czas osoby Y mnozyc lub dzielic przez odpowiednia wartosc? Niestety wplywu na ew. zmiany ustawienia karta pomiedzy rundami miec nie bedziemy, ale tak przynajmniej je ujednolicimy w jakims stopniu. Ot taki pomysl pod dyskusje.

Offline

 

#2 2008-10-09 09:21:45

Jacek

Administrator

Najlepszy czas: 21 coś

Re: Waga zawodnika

Pomysł dobry, bo prawdziwy Np. w wyścigach GT zwycięzcy w następnej rundzie dorzuca się obowiązkowe paredziesiąt kilo do samochodu. Ale wg mnie wystarczy "zamienianie się" gokartami, żeby wyniki były sprawiedliwe. A waga? Cóż, nie każdy rodzi się Robertem Kubicą
I tak jestem otwarty na propozycję

Offline

 

#3 2008-10-09 09:27:55

Cycoch

Administrator

Najlepszy czas: 22,09

Re: Waga zawodnika

Ty Jacus tak nie cfaniakuj Ty sie urodziles Małyszem :] z jazda Roberta


Danke Szynke

Offline

 

#4 2008-10-09 10:10:32

KaNo

Moderator

Najlepszy czas: 20,900

Re: Waga zawodnika

Sugerujecie że Jacek to taki Adam Kubica, albo Robert Małysz ? Osobiście uważam że na Imoli niestety to nie waga ale sam gokart decyduje jak sie jeździ.
Jak trafisz na "nr 4" to chocbys ważył 30 kg to i tak na drugim zakręcie wszyscy was wyprzedzą hehehe


2 fast 2 B furious
--------------------------------------------------------------------------------------
Jeżeli zabiorą nam Euro to muszą nam oddać samolot. Taka jest tradycja !!
--------------------------------------------------------------------------------------
You just got killed by a Daewoo Lanos, motherfucker!!!

Offline

 

#5 2008-10-09 10:38:45

Jacek

Administrator

Najlepszy czas: 21 coś

Re: Waga zawodnika

No właśnie, Kamil waży ze 40 kilo więcej niż ja i ostatnio mnie tak objechał, że hu hu

Offline

 

#6 2008-10-09 12:56:21

Cycoch

Administrator

Najlepszy czas: 22,09

Re: Waga zawodnika

Pewnie dales fory i miales slaby gokart ;P


Danke Szynke

Offline

 

#7 2008-10-09 13:07:58

@ndy

Moderator

Najlepszy czas: 21 z hakiem

Re: Waga zawodnika

W sumie skoro zakładamy jak najrówniejsze szanse dla kazdego, to musimy zastosować jakiś algorytm wagowy. Zmiany kartów niewiele dadza, bo zakładamy, że kart nr 8 to ten sam co kart nr 8 runde wczesniej. Jesli cos w nich obsluga zmieni pomiedzy rundami, to i tak nie mamy na to wplywu oraz wiedziec o tym nie bedziemy - zalozenie kart nie zmiienia sie. Zabrania sie jezdzenia tylko w slipach celem obnizenia wagi

Offline

 

#8 2008-10-18 20:10:16

miks

Moderator

Re: Waga zawodnika

to ja zabieram ze saba kilka ceglowek.... bo jak mi zaczniecie za wage jeszcze czas obnizac to bede jeszcze dalej niz na koncu...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pink-panther.pun.pl www.wyspa-totalnej-porazki.pun.pl www.madriversteam.pun.pl www.vsmetrans.pun.pl www.forumkarramba.pun.pl